• Index
  •  » Sagi
  •  » "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

#1 2013-01-12 19:34:00

 Shadie

Najpotężniejszy

Skąd: Ziemia xD
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 254
Punktów :   
Wiek:: Wygląda na 20 lat
Wzrost:: 170 cm
Poziom Mocy:: Bliżej Nieokreślony
Moc Bojowa:: Łatwo Zmienny
Rasa:: Saiyanin
WWW

"Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Wszystko się zaczęło rok temu, podczas walki najsilniejszego z straży Króla Nadary, zarazem najsilniejszego z barbarzyńskich saiyaninów, dumnego elitarnego wojownika z mocą przerastającą dawnego króla. Była to walka pomiędzy nim a jego odwiecznym rywalem, renegatem dawno temu wysłanym na Ziemię. Sprzeciwił się on dawno temu Królowi żeby nie zabijał mieszkańców tej otóż planety ani nawet się do niej nie zbliżał.
Gdy Król złamał obietnicę, doszło do walki pomiędzy nim a podejrzewanym renegatem z niskich klas. Wojownik prawie wyeliminował Króla lecz po tym doszło do walki pomiędzy nim a jego rywalem. Po prawie 24 godzinnej walce obaj padli z wykończenia. Potem zostali rzekomo przyjaciółmi wiele zmagali się przez wiele miesięcy z najgorszymi przybłędami i tyranami kosmosu. Ostatecznie udało im pozbyć się Demona, udało im się to ale nie do końca, okazało się że demon miał dziecko, które zacznie działać gdy już będzie gotowe. Ten dzień nadchodzi wielkimi krokami....




Gdzieś ponad chmurami jedna z tych postaci, wojownik z ambicjami ..to Shadie nazywany przez wielu Bogiem walki lub zniszczenia. Prawdopodobnie szesnastoletni,bądź siedemnastoletni chłopak wylądował na pałacu wszechmogącego.



Dzień sądu się zbliża...coś złego spotkało planetę Plant...ani Nadara, ani któryś z jego żołnierzy, ani nawet Przywódca Tsufurujinów dawno się ze mną nie kontaktował,ehh...dobrze że Nameczanie zdobyli smocze kule, jeśli coś się stanie poprosimy Porungę żeby wszystko odbudował.


yo

Offline

 

#2 2013-01-12 20:11:02

 Narrator

http://1.bp.blogspot.com/_or5booLjFJA/TI6so9n9YLI/AAAAAAAABww/KCFptHvcvVw/s200/dragonhero

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 100
Punktów :   
Wiek:: -
Wzrost:: -
Poziom Mocy:: -
Moc Bojowa:: -
Rasa:: -

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Gdy Shadie ląduje na Pałacu Wszechmogącego,podchodzą do niego Gothack,i piękna dziewczyna z dzieckiem w rękach.Gothak uściskuje Shadiego i mówi:
Witaj przyjacielu,kope lat!!Zaraz powinna przylecieć tu reszta naszego Teamu.

Offline

 

#3 2013-01-12 20:21:06

 Shadie

Najpotężniejszy

Skąd: Ziemia xD
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 254
Punktów :   
Wiek:: Wygląda na 20 lat
Wzrost:: 170 cm
Poziom Mocy:: Bliżej Nieokreślony
Moc Bojowa:: Łatwo Zmienny
Rasa:: Saiyanin
WWW

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Uściskam dłoń, dawnego towarzysza broni, następnie przytulam kobietę i z uśmiechem spoglądam na dziecko w którym zapewne kryje się wielka moc. Uśmiech znika gdy pragnę przejść do rzeczy...

Dobrze was widzieć, świetnie wyglądacie. Nie czekaliście zbyt długo....hehehe...dobrze będzie wszystkich spotkać znowu
Wyczuwam mnóstwo znajomych energii w drodze....


yo

Offline

 

#4 2013-01-12 20:36:37

 Narrator

http://1.bp.blogspot.com/_or5booLjFJA/TI6so9n9YLI/AAAAAAAABww/KCFptHvcvVw/s200/dragonhero

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 100
Punktów :   
Wiek:: -
Wzrost:: -
Poziom Mocy:: -
Moc Bojowa:: -
Rasa:: -

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Chwile później obok Ciebie ląduje reszta twojego zespołu:Nashea(dziewczyna Gothacka), Pattors (kuzyn Nashei) i android Argzuoon.Czujesz że ich moc znacznie się zwiększyła od ostatniego spotkania. Wszyscy witają się ze wszystkimi,po tym android mówi:
Witaj Shadie,jestem pewny,że wszyscy chcemy wiedzieć dlaczego zwołałeś to spotkanie.

Offline

 

#5 2013-01-12 20:43:45

 Shadie

Najpotężniejszy

Skąd: Ziemia xD
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 254
Punktów :   
Wiek:: Wygląda na 20 lat
Wzrost:: 170 cm
Poziom Mocy:: Bliżej Nieokreślony
Moc Bojowa:: Łatwo Zmienny
Rasa:: Saiyanin
WWW

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Przywitałem się bo tego wymaga kultura od każdego, z kręcącą łezką w oku wspominając czasy gdy jeszcze obydwie części składowe rywalizowały ze sobą.
Wiem...Chcę żebyście zdali sobie sprawę że ten przeciwnik to zupełnie inny kaliber, wiem że we wszechświecie mogą się ze mną równać nieliczni.Ale demony to podstępna rasa, do tego potrafią się regenerować.
Wzdycham...
Prawdą jest to że od czasu mego powstania nie byłem nigdy zraniony, ale tym razem może być inaczej, wiecie o czym mówię


yo

Offline

 

#6 2013-01-12 20:53:33

 Narrator

http://1.bp.blogspot.com/_or5booLjFJA/TI6so9n9YLI/AAAAAAAABww/KCFptHvcvVw/s200/dragonhero

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 100
Punktów :   
Wiek:: -
Wzrost:: -
Poziom Mocy:: -
Moc Bojowa:: -
Rasa:: -

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Gothack pyta się Shada:
Skąd wiadomo że zamierza nas zniszczyć,może ma pokojowe zamiary
Nashea mówi:
Nie wszyscy będziemy mogli wyruszyć w tą podróź,ale jako córka prezydenta udostępnie wam każdy dostępny sprzęt

Offline

 

#7 2013-01-12 21:01:04

 Shadie

Najpotężniejszy

Skąd: Ziemia xD
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 254
Punktów :   
Wiek:: Wygląda na 20 lat
Wzrost:: 170 cm
Poziom Mocy:: Bliżej Nieokreślony
Moc Bojowa:: Łatwo Zmienny
Rasa:: Saiyanin
WWW

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Co do jego zamiarów sądzę że będzie chciał pomścić członka rodziny...Dziękuję za wasze starania, przepraszam że tyle problemów zaciągnąłem na was. Żeby was pocieszyć dodam że opanowałem świetną technikę na niego...

Wzdycham...Zastanawiam się trochę i ...

Chciałbym poprosić o coś ...was, cholera


yo

Offline

 

#8 2013-01-12 21:10:41

 Narrator

http://1.bp.blogspot.com/_or5booLjFJA/TI6so9n9YLI/AAAAAAAABww/KCFptHvcvVw/s200/dragonhero

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 100
Punktów :   
Wiek:: -
Wzrost:: -
Poziom Mocy:: -
Moc Bojowa:: -
Rasa:: -

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Dostajesz po głowie od pięknej damy z dzieckiem,która mówi:
Nie używaj brzydkich słów!!
Reszta zaczyna się śmiać,atmosfera staje się mniej napięta.
Android pyta:
Kiedy wyruszamy??

Offline

 

#9 2013-01-12 21:29:38

 Shadie

Najpotężniejszy

Skąd: Ziemia xD
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 254
Punktów :   
Wiek:: Wygląda na 20 lat
Wzrost:: 170 cm
Poziom Mocy:: Bliżej Nieokreślony
Moc Bojowa:: Łatwo Zmienny
Rasa:: Saiyanin
WWW

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Aua!Przepraszam, nie chciałem z łezką w oczku mówię Sorki, w zasadzie ciężko mi was o coś prosić, mam w sobie dumnego wojownika urodzonego w elicie, wiecie co mam na myśli? Argzoon chcę abyś został tutaj, ale najpierw chcę abyś ostrzegł resztę wojowników na planecie, wy dwaj lecicie ze mną?

Spoglądam w niebo, nie wyczuwam chwilowo Ki


Może to potrwać jakiś czas zanim się ujawni...do tego czasu chcę wiedzieć ile się nauczyliście


yo

Offline

 

#10 2013-01-12 21:42:45

 Narrator

http://1.bp.blogspot.com/_or5booLjFJA/TI6so9n9YLI/AAAAAAAABww/KCFptHvcvVw/s200/dragonhero

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 100
Punktów :   
Wiek:: -
Wzrost:: -
Poziom Mocy:: -
Moc Bojowa:: -
Rasa:: -

Re: "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego

Pattors mówi:
Oboje umiemy stać się Super Saiyanami.W tym poznaliśmy kilka potężnych technik
Argzoon:
Skoro taka twoja wola,powodzenia,pokonajcie tego chłystka i wracajcie szybko
W tej chwili odlatuje,a z Pałacu wychodzi Ziemski Bóg który daje Shadowi 2 fasolki Senzu i mówi:
Jeśli wam się nie uda,nasz świat ulegnie zagładzie

Offline

 
  • Index
  •  » Sagi
  •  » "Przeszłość a Przyszłość" - saga Shadiego
[DB Multiverse]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpowiernictwo inwestycyjne Architektura budownictwo i projektowanie tani wypoczynek nad morzem